stag sprey

, , Yorum Ekleyin

Günümüzde bir çok erkeğin bir çok sebeblerden dolayı sorunu bulunmaktadır.Başta dediğimiz gibi bunun bir çok nedeni olabilir.Fakat doktorların söylediğine göre stres,düzensiz uyku,yetersiz beslneme,çalışma şartlarının uygunsuz olması,düzensiz seks ve daha bir çok nedeni olabilir.Bu problemi olan erkeklerin öncelikle uzman bir doktora başvurmalarını tavsiye ediyoruz.Firmamız yaklaşık 15 yıldan beri özelikle avrupadaki erkeklerin bu sorunu için en çok tercih ettikleri spreyleri satmaktadır.Özelikle Alman menşeli stag 9000 bu alanda en çok tercih edilen spreylerin başında gelmektedir.

Stag 9000 sprey şeklinde 20 ml metal şişe şeklinde satılmaktadır.Ürün orjinal olup Avrupa AŞ. tarafından Türkiyede dağıtımı yapılmaktadır.

sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 sprey cinsel ilişkiden yaklaşık 15 dk önce penis uc kısmına 3-4 defa püskürtülerek kullanılır.Bu işlem yapıldıktan 15 dk sonra penisi ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Stag 9000 sprey orjinal parekende satış fiyatı KDV dahil 49 tl dir.Bu ücrete ek olarak kargo+taksilat ücreti ise ortalam 10 tl civarındadır.Toplamda 59 tl olan bu spreyin diğer sitelerdeki daha ucuz olan fiyatları tamamen sahtedir.Bu spreyi satın alırken bunlar muhakak dikkat etmeniz gerekir.

 

Yorum Ekleyin